اجرای طرح فریب در مصر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

 

 

خیال خام نیل تا فرات

نیروی دریایی امریکا و اروپا  نیز از همین دریا امکان پشتیبانی و کمک به اسرلئیل غاصب را دارند .

 

 

 در خلال انقلاب مردم مصر  شاهد بودیم که با همه هشدارهایی که رهبر معظم انقلاب دادند و سایر دلسوزان جهان اسلام اعلام کردند . باز هم امریکا و اسرائیل موفق شدند انقلاب مردمی و اسلامی مصر را دچار انحراف نموده و امکان باز گشت مجدد دیکتاتوری مانند (مبارک) را تدارک دیدند . هرچند با نقابی متفاوت .

 

پس از برگزاری انتخابات و همه اعمال نفوذ هایی که شد و چهره های انقلابی امکان حضور نیافتند . محمد مرسی  که  چهره ای میانه با گرایشات متعصبانه سلفیون و گرایشاتی متمایل به اخوان المسلمین و همچنین حرف شنوی از الاظهر  بروی کار امد .

 

وتا کنون اکثر تصمیمات دولت مصر منبعث از تفکرات سه گروه فوق بوده . و اشتباهات فاحش فراوانی را در رویکرد سیاسی خود بروز داده .

 

اما ارتباط نا آرامیهای کنونی با توطعه های امریکایی صهیونیستی چیست .؟

 

 طرح های امریکا و صهیونیسم برای پاکسازی منطقه غرب آسیا از دشمنان اسرائیل  با شکست مواجه شده و اسرائیل در خطر بسیار کشنده ای روبروست .

طرح های براندازانه استکبار جهانی که با کمک های مالی و اعزام تروریست از طرف  شیوخ عرب پشتیبانی شد  . میرود تا با روزهای پایانی خود برسد و شکست سنگین دیگری برای امریکا و متحدین رقم بخورد .

لذا اسرائیل با توجه به فشار روز افزون  کشورهای پیروز این مناقشه (ایران سوریه و لبنان- حزب الله) دیگر توان تحمل نخواهد داشت . بخصوص که این مقاومت چند ساله در سوریه و لبنان  به الگویی برای تمام مسلمانان آزادیخواه و انقلابی  تبدیل شده .

 

راه چاره برای نجات اسرائیل چیست ؟ 

 تنها راه برای حفظ این رژیم نا مشروه ایجاد یک عقبه امن برای ارسال ناوگان دریایی و نیروهای انبوه نظامی و سایر پایگاههای پشتیبانی کننده ای است که از آتش مشتقیم کشورهای منطقه نیز به دور باشد .

 

برای این منظور چند پیش حکومت لیبی که غرب چندان اطمینانی با رهبر دیوانه ان کشور نداشت دچار تحولاتی مهندسی شده گردید .

 

وحالا مصر که میتواند با استقرار یک دولت انقلابی خطری بزرگ برای حیات اسرائیل باشد . دچار تزلزلی طراحی شده گردیده .

پس از انقلاب مردمی مصر  به روشنی آشکار بود که اراده ای فرا منطقه ای خواهان ایجاد اختلاف و چند دستگی در حکومت مصر است تا مشگلات داخلی اجازه برخوردهای فرا منطقه ای برای انقلابیون مصر باقی نگذارد .

اما توطعه امریکایی صهیونیستی  در مصر  با آشکار شدن شکست تروریستهای اجیر شده در سوریه کلید خورد . زمانی که در روز نیمه شعبان سلفی های تند رو به منزل یکی از رهبران شیعه مصر یورش بردند و شهید شحاته و 3 نفر از همراهان ایشان را به طرز نا جوانمردانه ای به شهادت رساندند .

pishine.com/archives/5715/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%AD%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B4%DB%8C%D8%B9%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B5%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4/

نسیم جمکران / به شهادت رساندن مظلومانه شیخ حسن شحاته /
معرفی شیخ -
گزارش و چگونگی شهادت - واکنش


در پی این عمل ننگین سلفی های مزدور موجی از محکومیتها سراسر جهان اسلام را فرا گرفت و میرفت تا موجب اتحاد و یک پارچگی اقوام و گروههای سیاسی مصر گردد .

سيل استقبال مصری‌ها از کتب شیعه پس از شهادت شحاته

www.abna.ir/data.asp

محکوميت جنايت به شهادت رساندن علامه حسن شحاته ادامه دارد

 

www.iribnews.ir/NewsText.aspx

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

الازهر: قتل شیعیان از بزرگ‌ترین گناهان کبیره است

 

مرسي: عاملان حمله به شیعیان فورا بازداشت و محاکمه شوند

 «محمد مرسی»  شهادت چهار مسلمان شیعه به دست گروه های تکفیری و سلفی مصر را محکوم کرد.

 

هدف از حمله اخیر به شیعیان مصری، ایجاد بی ثباتی در کشور است

«عبدالله الأشعل» دبیر کل شورای حقوق بشر مصر و معاون وزیر خارجه پیشین

 

کشتن شیخ شحاته، اقدامی در جهت منافع صهیونیسم

دکتر "مجدی قرقر" دبیرکل حزب العمل الجدید مصر اظهار داشت:

 

شیعیان عراق خواستار اخراج سفیر مصر از بغداد شدند


نگرانی حزب النور از بازگشت ارتش به قدرت/ استعفای مشاور امنیتی مرسی

سخنگوی حزب النور سلفی از بیانیه ارتش مصر اظهار نگرانی کرد و آن را به مثابه کودتا خواند. 
www.abna.ir/data.asp

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینجا بود که صهیونیستها به شدت احساس خطر کردند و بلا فاصله طرح  ایجاد نا آرامی های گسترده در مصر کلید خود . تا از یک طرف با ایجاد چند دستگی و اختلاف بین مردم  مانع از ایجاد اتحاد و یک پارچگی ملت مصر شود  . و از طرفی دیگر به بهانه ایجاد نا امنی های گسترده و ایجاد امنیت کانال سوئز  زمینه مداخله کشورهای بیگانه فراهم شود .

چیزی که امروز مصر به آن نیاز مبرم دارد  اتحاد و یکپارچگی  و  وحدت ملت مصر است .

نه برکناری مرسی و نه ایجاد ناامنی بین شیعیان و سلفی ها و اخوانی ها و الاظهری ها ... هیچ یک ضامن امنیت و ارامش در مصر نخواهد بود . بلکه به دشمنان مکار اسلام  بهانه لازم را خواهد داد تا به بهانه ایجاد امنیت و ارامش کشور دیگری از بلد مسلمین را تصرف نمایند و عراقی دیگر و افغانستانی دیگر ایجاد نمایند ....

 

ببینید خانم مرکل چگونه از پشت پرده این حوادث پرده برمیدارد :

انگلا مرکل در یک درخواست رسمی به شورای امنیت، اعلام کرد که مصر در حال حاضر بیش از 32 اردوگاه نظامی برای آموزش گروه های تروریستی دارد که از سوی جماعت اخوان المسلمین و رییس جمهوری این کشور بر آن نظارت می شود


SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز»صدر اعظم آلمان انگلا مرکل طی یک درخواست رسمی به شورای امنیت، اعلام کرد که مصر در حال حاضر بیش از 32 اردوگاه نظامی برای آموزش گروه های تروریستی دارد که از سوی جماعت اخوان المسلمین و رییس جمهوری این کشور بر آن نظارت می شود، این یعنی که مصر از دولت های حامی تروریست است.

ابن خبر به سرعت در رسانه های آلمان و دیگر رسانه ها منتشر شد اما تلویزوین مصر که از سوی گروه اخوان المسلمین اداره می شود بر ان سرپوش گذاشت. به نظر می رسد که اظهاراتی از این قبیل بعد از یک سلسله اقدامات مرسی در قبال سوریه از جمله قطع روابط http://www.shia-

www.shia-news.com/fa/news/57684/%D9%85%D8%B1%DA%A9%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%AD%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

 

تازه ترین خبر اعلام بی طرفی ارتش و تهدید به مداخله به منظور ایجاد آرامش میباشد .

 

آخرین آخبار از تحولات مصر/این خبر تکمیل می شود؛

ارتش ضرب‌الاجل 48 ساعته تعیین کرد/شادی و پایکوبی مردم پس از بیانیه ارتش/اخوان المسلمین بیانیه را مردود دانست/مردم به منزل خیرت شاطر و دفاتر اخوان المسملين حمله کردند/استعفای 10 نفر از وزرا/حمایت آمریکا از مرسی/المیادین: مرسی برگزاری رفراندوم را بررسی می کند

www.entekhab.ir/fa/news/119104

 

 

نویسنده : عباس محمدی بازدید : 1072 تاريخ : دوشنبه 28 مرداد 1392 ساعت: 15:55
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها