دلایل انحراف حامیان وبلاگ نویس مشایی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

 

 

 

پی نوشت: این روزها، ورد زبانم اسم این فیلم از جان فورد است: «دره من چه سرسبز بود!»

مطلب تکمیلی۱، مورخ ۲۳ خرداد: پیام دکتر احمدی نژاد در مورد انتخابات ۲۴ خرداد (البته من بر خلاف روتیتر مطلب، هیچ تاکیدی بر حضور پرشور در عرصه انتخابات در این پیام نمی بینم. افزونه: در حال حاضر، این روتیتر بی ربط حذف شده است که خودش تغییری قابل توجه است.)

مطلب تکمیلی ۲، مورخ ۲۳ خرداد: آنچه که بعضیها دوست داشتند در پیام رئیس جمهوری باشد و نیست: تحریف پیام احمدی نژاد در تیتر و لید خبر برخی خبرگزاریها از جمله فارس. همانطور که می بینید در لید این خبر فارس، عبارت «با حضور پر شور مردم» که در متن پیام رئیس جمهوری نیست به آن اضافه شده است. محض محکم کاری از این صفحه عکس گرفته ام که در صورت اصلاح این تحریف، عکس آن به یادگار بماند. برای دیدن عکس، اینجا را کلیک کنید.

مطلب تکمیلی ۳، مورخ ۲۳ خرداد: برداشت من از پیام رئیس جمهوری این است: «ملت بزرگورار و بزرگ ایران! هیچ توصیه، دعوت و سفارش خاصی در مورد انتخابات فردا به شما ندارم. هرچه شما تصمیم بگیرید، همان خوب است: چه حضور پرشور در انتخابات، چه حضور کم شور در انتخابات. به هر کسی هم رای دهید، همان خوب است.»

در این پیام، هیچ گرما و شور و دعوت صریحی در مورد انتخابات دیده نمی شود. پیام، خالی از کلمات “رای” و “انتخابات” است. جمله امری و سفارشی در پیام وجود ندارد و “چگونگی” کار به خود مردم واگذار شده است. مثلا یک نفر می تواند بگوید “چگونگی تصمیم و گزینش” من این است که انتخاب رییس جمهور را به آنهایی بسپارم که پای صندوقها می روند. راستی کجا رفت حماسه ۵۰ میلیونی و مشارکت فراگیر که تا یکماه پیش، کلیدواژه سخنرانی های احمدی نژاد بود؟ آیا اثری از آن شور می بینید؟ به نظر من، سردی این پیام، اصل پیام است.

مطللب تکمیلی ۴، مورخ ۲۴ خرداد: یک تغییر جالب در نحوه انعکاس پیام رییس جمهور در سایت ریاست جمهوری: در ساعات اولیه انتشار این پیام، بالای تیتر اصلی آن (روتیتر) عبارت «دعوت به حضور پرشور در انتخابات» درج شده بود که واقعا ربطی به متن پیام نداشت. این عبارت، حالا حذف شده است. به نظر شما پیام این حذف چیست؟

مطلب تکمیلی ۶، مورخ ۲۴ خرداد:

بالاخره بعد از گذشت حدود ۹ ساعت و نیم از آغاز وقت ۱۰ ساعته و اولیه انتخابات، رئیس جمهوری احمدی نژاد در حدود ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه با حضور در مسجد صاحب الزمان محله یافت آباد تهران، رای خود را به صندوق انداخت.


احمدی نژاد بعد از شرکت در انتخابات، بیانات کوتاهی در مورد اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان و درخواست رحمت و سرنوشت خیر از خدا برای مردم ایران و جهان ایراد کرد و بدون این که در مورد انتخابات سخنی بگوید و به سوالات خبرنگاران در این زمینه پاسخ دهد مسجد صاحب‌الزمان را ترک کرد.

www.armanha.tk/

 

امیر ناصری در گفت:

دقیقا من هم همین نظر را دارم. دکتر ناچار است رای بدهد بالاخره شخص دوم مملکت است ولی حضور ما در این انتخابات چز اینکه به حضرات نگهبان بگوییم دست مریزاد، چیز دیگری نیست.

من رای نخواهم داد حتی اگر دکتر رای بدهد البته برای شواری شهر رای خواهم داد وای ریاست جمهوری نه.

 

دوستانی مثل سما باید حواسشان باشد وقتی در حوزه حاضر می شوند، به عوامل حوزه قبل از اینکه برگه مربوط به انتخابات ریاست جمهوری را از سر برگ می کنند بگویند که چنین کاری نکنند. چون همین که شناسنامه ات را بدهی ممکن است فی الفور برگه های مربوط به دو انتخابات از سربرگ جدا شوند و همین که برگه ای کنده شود رفته است داخل آمار.

وقتی خبرگزاری فارس که خبرگزاری یکی از ارزشی ترین نهادهای نظام جمهوری اسلامی است جمله تحریف شده خودش را داخل گیومه می گذارد تا به رئیس جمهور نسبت دهد

به این نظام چه امیدی می توان داشت؟ تمام رسانه های این نظام از صدا و سیما گرفته تا خبرگزاری ها و سایت ها و غیره، همه و همه دستگاه دروغ پراکنی هستند.

البته به نظرم روحانی از قالیباف، خیلی بهتره، هم برای ما هم برای جریان حق.

 

 

اگر این ظالم ها از روی جنازه ام رد بشن ، رأی نمی دم. خیلی ظالمند. آهنگی که اون روز با مشایی تو حماسه حضور پخش شد رو تلویزیون گذاشته و نشون میده مردم بدون حضور مشایی دارن تو انتخابات شرکت می کنن. خدا همه ی ظالم های عالَم رو لعنت کنه. من که تو انتخابات شرکت نمی کنم.

 

احمدی‌نژاد بالاخره رأی داد! من که در برگه‌ام نام مشایی را نوشتم!

اینکه مرکز حق و حقیقت یک نفر باشد در این مملکت و آن هم احمدی نژاد و مشایی و بقیه علما و رهبر و … همه اهل باطل و ساخت و ساز با جریان زر و زور و تزویر، من قبول ندارم. حالا هی دلیل بیارید که شما درست میگید ولی این رو من قبول ندارم. گفتمان رهبری بود که باعث شد احمدی نژاد رای بیاره و اصلا رهبری بود که بحث عدالت خواهی رو جا انداخت و احمدی نژادی هایی شکل گرفتند… لذا من از پاپ کاتولیک تر نمیشم و نسخه بدل عدالت خواهی را با اصل عوض نمیکنم. ما پیرو ولایتیم و اگر طبق گفته حضرات، ظلمی شده بود رهبری حل میکردند.
در ضمن اینکه شما از یک طرف با طرفداری بیجا از برخی اشتباهات احمدی نژاد (بخصوص در این انتخابات) جلو رهبری ایستاده اید و توصیه های وی را به پشیزی نمیگیرید برایم جای سوال است و تناقضی بزرگ که چه طور هنوز خود را پیرو ولایت می دانید؟
ما که برای رای آوری احمدی نژاد تلاش کردیم کف خیابون، توی دانشگاه، توی رسانه و … و پشیمان هم نیستیم ولی این رفتارهای وی، مشایی و طرفداران این چنین را نمی پسندیم و مخالفیم، مخالف… رای را هم ساعات اولیه انداختیم توی صندوق… حماسه شکل گرفت و جا ماندید… فتنه بزرگتر همین فتنه مشایی بود که ملت عبور کرد به بزرگی.

سلام
فقط صبر می کنیم ببینیم فردا کدوم گفتمان رای میاره.

گویا حضرات کار خود را کردند!
حالا فقط می‌توانند بنشینند دعا کنند که روحانی کار را در همان مرحله اول تمام نکند!

کجاست آن علامه‌ای که مدعی بود اون احمدی‌نژاد را آورده است؟

آی جیگرم خنک شد!
صلاح دونستی منتشرش نکن.

 

هم ناراحتم وهم دلم خنک شد……آخه چرا نباید ما به خاطر مهندس مشایی دیشب جشن پیروزی می گرفتیم؟
لعنت به ظلم………

 

 

راستش من خبر ندارم. بهتره به این شنیده ها اعتنا نکنید

. همان رای دادنش  (احمدی نژاد )در دقایق آخر، پیامش را رساند.

 
 

www.armanha.tk/

armanha.tk/ 

===============================================================

 

کامنتی که در سایت منحرف (رایحه ظهور) نوشتم

 

نقل قول جواد:16/5/1392

ایا نباید منتظر خراسانی وشعیب واقعی باشیم؟اینها که خراب کردند ونشون دارند اون قاطعیت ودرایت لازم یک فرمانده قوی که بتونه در حد یار امام زمان بودن را ندارند .میدونم تلخه واین کامنت سریع حدف خواهد شد .اما مهندسی این انتخابات نشون داد حریف اینها باید قدرتمند تر وهوشیار تر وبرنده تر باشه

نقل قول عباس محمدی 16/5/1392
اتفاقا خوب موقعی و تو خوب سایتی این کامنت رسواکننده مدعیان دروغین ولایت رو نوشتید .
اینهایی که اینجا هستند و سایت رو قبضه کردند یک مشت مشایی پرست هستند (((همونهایی که به این سایت منحرف به عنوان آخرین پایگاه وبلاگ نویسان مشایی پرست خوش امد گفتند و صبح تا شب بی وقفه به دنبال انتقام رد صلاحیت مشایی از نظام و کشور و مردم هستند ))) که نه تنها ولایت فقیه را بلکه امام زمانی را می طلبند که نقش اول سناریوی او مشایی باشد .
((( تذکر مشایی یعنی احمدی نژاد و احمدی نژاد یعنی مشایی)))

از سید خراسانی گفتی .

متاسفانه مصداق سازی های این سایت منحرف که حتی به دستورات صریح ولایت هم تو این زمینه توجهی نکرد . بهانه خوبی به دست معاندان نظام اسلامی داده تا در هرکجایی که عملی و رفتاری به ذائقه اونها خوش نیامد . فورا همین بهانه امثال تو را پیش بکشند ( که اینهم شد سید خراسانی و....)

این نظام و رهبری قدرتمند او توانستند در حالی که دشمنان نظام اسلامی تمام طرفندهای رنگارنگ خودشونو برای ایجاد نا آرامی و مختل کردن امنیت و آرامش جمهوری اسلامی . بکار بردند و میلیونها دلار خرج کردند تا بتوانند گوشه کوچکی از توطعه های اجرا شده در سوریه - عراق - افغانستان - مصر - لیبی و ... در ایران اجرا کنند . اما با درایت و هوشمنی رهبر حکیم جمهوری اسلامی بکلی نا امید شدند .

((( این است اثرات دست قدرت الهی و حمایت صاحب اصلی این انقلاب که بر سر این ملت و نظام سایه افکنده و نعمت ولایت فقیه را به شیعه ارزانی داشته )))

 

 

 
-1  #1061 عباس محمدی 1392-05-17 15:29

نقل قول حم:

بعید نیست مشایی نفوذی هاشمی بوده باشه، خیلی مشکوک میزد، خدا ازش نگذره X(

نقل قول عباس محمدی 1392/5/17خیر اینها دو تفکر کاملا مجزا دارند .
ممکنه در اهداف اشتراکاتی داشته باشند ( مال خود کردن نظام و انقلاب ) اما موضوع نفوذی بودن و ... کلا منتفی هست .

البته میدونم که مشایی در مورد فتنه 88 هیچ موضع گیری نکرده . اما این برمیگرده به تئوری (جذب حد اکثری) ایشون .
و برخی رفتارهای خاص که فعلا مجال بحث نیست .

 
اصولا حرف بنده همینه که نقد و انتقاد در مورد هرکسی و در هرمقامی بلا اشکال هست .
تقدیر و تشکر برای هرکسی در هر مقام و مسئولیتی باید باشد .

اما تقدیس بی مورد و الهی نامیدن افراد خاص قطعا با مواضین اسلامی و ارمانهای انقلابی ما سازگار نیست .

میبینید که همفکران شما حتی برای ولایت هم جایگاه نقد و ... را بلا اشکال میدانند . اما در مورد احمدی نژاد و مشایی هرگز زیر بار هیچ انتقادی نمیروند و این یعنی قائل شدن جایگاهی بالاتر از ولایت برای این دونفر .

گیریم خدمات فراوانی هم داشته باشند که دارند .
اما ایا یک بار شده اینها به اشتباهات فاحش این دو نفر اعتراف کنند ؟
ایا اقای روحانی هیچ نقطه خوبی ندارد ؟ که دائم در مورد فتنه گر بودن ااطرافیان روحانی حرف میزنند ؟ یعنی هیچ کسی تو این مملکت به جر حامیان این دو نفر دلسوز انقلاب و اسلام نیست ؟
فقط اینها هستند که امام زمان را میخواهند ؟
و همه ضد امام زمان هستند ؟

میبینیم حالا که با بی تدبیری خودشون نتونستند نماینده ای برای عرضه به مردم معرفی کنند و در شورا ها هم که شکست تحقیر کننده ای خودند . دیگر به مصالح نظام و انتقلاب هم بی توجهی میکنند و نقش اپوزیسیون را بازی میکنند .

خوب تو هر کشوری مخالف و موافق وجود داره که با تعامل با هم مشگلاتشون رو حل میکنند و اگر مشگل حل نشد یا مردم مشخص کننده تکلیف هستند (انتخابات ) یا یک مرجعی فصل الخطاب هست که مشخص میکند راه و هدف کدام است .

به حمد الله تو کشور ما هر دو روش هست (انتخابات و ولایت فقیه ) و هر دو سیستم موجود اقای رو حانی را برای تصدی قوه مجریه انتخاب کرده و دستور حمایت داده اند .
ایا همفکران شما تمکین کرده اند ؟
به جز دشمن پنداری همه نظام و مسئولین کشور . تا حالا حرفی از اونها شنیده اید ؟
این بود در سایه ولایت زندگی کردن مدعیان دروغین امام زمان ؟

اینها که ولایت فقیه را بدون مشایی قبول ندارند .
ایا فردا روزی امام زمان بدون مشایی را میپذیرند ؟

تو تمرین که رفوزه شدند . در عمل هم که رفتارشون رو با ولایت میبینیم . دیگه روشنتر از این میشه استدلال کرد که اینها فقط دنبال حاکم کردن تفکر خودشون بر نظام و انقلاب و کشور هستند .

 
در مورد شور و نشاط لیدر هاتون( احمدی نژاد و مشایی ) فرمودید .
باید بگم از رای دادنشون در ساعت 5 - 6 بعد از ظهر روز انتخابات کاملا این شور و نشاط و تبعیت از دعوت ولایت( به زود شرکت کردن در انتخابات ) کاملا قابل لمس بود شور و نشاط اقایون .

بخصوص که قبلا فرموده بودند:
احمدی نژاد: زندگی در سایه ولایت فقیه تمرین زندگی در سایه امام عصر(ع) است


البته منظورشون این بوده که خودشون دوتایی در راس نظام اسلامی باشند . وگر نه بازهم قهر در سایه ولایت فقیه تمرین ماندن در قدرت و... مظلوم نمایی برای مردم .... غروب رای دادن

 ادامه دارد ... بروز خواهد شد ....

 

نویسنده : عباس محمدی بازدید : 1109 تاريخ : يکشنبه 28 مهر 1392 ساعت: 2:39
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها