گزینه های روی میز جمهوری اسلامی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

 با توجه به نظر فرمانده معظم کل قوا :

(جمهوری اسلامی آغاز کننده هیچ جنگی نخواهد بود ) لذا  در مورد یاوه گویی های مستمر شیطان بزرگ و رژیم مفلوک صهیونیستی در زمینه تهدید نظامی جمهوری اسلامی

گزینه های روی میز جمهوری اسلامی در مقابله با شرارتهای دشمنان عنود به قرار ذیل میباشد .

1- (گزینه نظامی )

  الف = نابودی رژیم صهیونیستی

   ب = انهدام پایگاههای نظامی و اقتصادی امریکا در شعاء 200 کیلومتری مرزهای جمهوری اسلامی  

   ج = بسته شدن تنگه هرمز  - کانال سوئز بروی ناوگان نظامی غرب

2-( گزینه  اقتصادی )

 الف = قطع صادرات نفت منطقه غرب آسیا در صورت ممنوعیت فروش نفت جمهوری اسلامی .

 

 ب = ممنوعیت تردد ناوگان  تجاری و بازرگانی  امریکا  و متحدین در منطقه غرب آسیا در صورت ممنوعیت تردد ناوگان دریایی و هوایی جمهوری اسلامی .

 ج = بلوکه شدن نفت  منطقه غرب آسیا در صورت بلوکه شدن منافع جمهوری اسلامی در غرب

 

 3- (گزینه فرا منطقه ای )

قطع شریانهای حیاتی اسرائیل و آمریکا در سراسر جهان 

فرمان حمله حزب الله به اسرائیل از تهران صادر میشود


روزنامه “القدس العربی” (Alquds.Alarabi) سه شنبه ۲۶اردیبهشت (May.15) در خبری به نقل از یک مسؤول بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی نوشت: «حزب الله به دنبال جنگ تازه ای با اسرائیل نیست ولی ایران به آن ها دستور داده است در صورت حمله به تأسیسات هسته ای این کشور به اسرائیل حمله کنند.»

 

 

هشدار ایران به آمریکا:

"یک مقام ارشد نظامی ایران پس از تهدید کری به روی میز بودن گزینه نظامی هشدار داد جمهوری اسلامی در پاسخ به حمله نظامی آمریکا هیچ مرزی نمی‌شناسد."

 

"سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران

بی‌اعتنایی ظریف به وزیر جنگ رژیم اسرائیل/ روحانی آمریکا را در
مذاکرات فریب داده است/ پاسخ کوبنده ایران به تهدیدات نظامی آمریکا

 

4- ( گزینه اجتماعی )

آتشفشان ملت ها  برضد  ظلم وبی عدالتی و  جنگ طلبان جنایتکار .

جمهوری اسلامی ایران :

 عراق:

abbas1341.niloblog.com/vote/61-6

سایت «ویکی‌پدیا» در تازه‌ترین فهرست خود

«بزرگترین اجتماع صلح آمیز تاریخ»، گردهمائی

دیروز اربعین حسینی(ع) را در کربلا در صدر

فهرست خود قرار داد. بر اساس گزارش ها، دیروز

دوشنبه ۲۵ میلیون تا ۳۰ میلیون زائر در کربلا،

حضور داشتند.

 

تصاویر هوایی از پیاده روی
اربعین کربلا

 

زمان انتشار خبر: یک شنبه ۱ دی ۱۳۹۲ - ۲۰

راهپیمایی شیعیان از نجف به کربلا

 

 

 بحرین:


 

یمن :

تظاهرات گسترده ضد دولتي مردم يمن در شهر صنعا

عربستان:

 لهستان :

 

 روسیه:

 

تداوم اعتراضات به انتخابات پارلمان روسیه + تصاویر

اوکراین:

 

یونان:

 

 

اسپانیا و پرتقال :

 

 

 

جنبش وال استریت امریکا :

تصاویر: جنبش وال‌استریت

www.tabnak.ir/fa/news/195207/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AC%D9%86%D8%A8%D8%B4-%D9%88%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF

 
 
سرزمینهای اشغالی اسرائیل جنایتکار  :
 
 
 

 

 

 

 

 

 


 

==========================================================


مواضع ضد استکباری امام خامنه ای که لرزه بر اندام دشمنان انداخته :

 

 
 
 
 

 بیانات در حرم رضوی . نوروز 1392

 

اگر غلطی از اسرائیلی ها سر بزند، جمهوری اسلامی «تلآويو» و «حيفا» را با خاك يكسان خواهد كرد.

farsi.khamenei.ir/speech-content

 

بیانات در حرم رضوی . نوروز 1391


 ممكن است آمريكا خطرهائى براى كشورهاى ديگر ايجاد كند؛ ممكن است ديوانگى كنند. البته من همين جا بگويم؛ ما سلاح اتمى نداريم، سلاح اتمى هم نخواهيم ساخت، اما در مقابل تهاجم دشمنان - چه آمريكا و چه رژيم صهيونيستى -

براى دفاع از خودمان، در همان سطحى كه دشمن حمله كند، به آنها حمله خواهيم كرد.

 

چرا اين دشمنى‌ها را ميكنند؟ من اين نكته را عرض بكنم؛ بهانه‌ى دشمنى در اوقات مختلف متفاوت است. از وقتى مسئله‌ى هسته‌اى مطرح شده است، بهانه‌ى دشمنى‌ها مسئله‌ى هسته‌اى است. البته ميدانند و اعتراف هم ميكنند كه ايران دنبال سلاح هسته‌اى نيست. واقع قضيه هم همين است. ما به دلائل خودمان، به‌هيچ‌وجه دنبال سلاح هسته‌اى نيستيم؛ نه توليد كرديم و نه توليد خواهيم كرد؛ اين را ميدانند، اما يك بهانه است. يك روز اين مسئله بهانه است، يك روز حقوق بشر بهانه است، يك روز فلان مسئله‌ى داخلى بهانه است؛ اما همه‌ى اينها بهانه است. مسئله‌ى اصلى چيست؟ مسئله‌ى اصلى، حراست مقتدرانه‌ى نظام اسلامى از ثروت عظيم نفت و گاز در اين كشور است. امروز و فردا - مثل ديروز - اقتدار اقتصادى و سياسى و به تبع آن، اقتدار علمى و نظامى، متوقف است به انرژى، به نفت. تا ده‌ها سال ديگر، دنيا محتاج نفت و گاز است؛ اين يك مطلبِ مسلّم است. استكبار و قدرتهاى استكبارى ميدانند كه رگ حياتشان به نفت و گاز وابسته است. آن روز كه نتوانند اين نفت ارزان را به دست بياورند، آن روز كه مجبور باشند براى تهيه‌ى نفت و گاز امتياز بدهند و از زورگوئى دست بردارند، آن روز براى آنها مصيبت‌بار است.

كشورهاى غربى از لحاظ منابع نفتى دچار مشكل شده‌اند و روزبه‌روز مشكل آنها بيشتر خواهد شد. منابع نفتى كشورهاى اروپائى و به طور كلى كشورهاى غربى، بعضى چهار سال ديگر تمام خواهد شد، بعضى شش سال ديگر تمام خواهد شد، بعضى نُه سال ديگر تمام خواهد شد؛ لذا مجبورند از منابعِ غير خودشان استفاده كنند. كشور آمريكا كه امروز حدود سى و چند ميليارد بشكه نفت ذخيره دارد، طبق محاسباتى كه كارشناسان كشورمان كرده‌اند - كه آمارشان متكى به آمار خود آمريكائى‌هاست - نفتش تا سال 2021، يعنى تا نُه سال ديگر تمام خواهد شد. نفت دنيا كه امروز بيش از پنجاه درصدش از خليج فارس خارج ميشود، آن روز متكى خواهد شد به سه منبع عمده‌ى نفتى در منطقه‌ى ما و در خليج فارس؛ كه البته يكى از آن سه منبع، ايران است،

علت دشمنی امریکا با ایران :

 آنهائى كه خيال ميكنند اگر ما در قضيه‌ى انرژى هسته‌اى عقب‌نشينى كرديم، دشمنى آمريكا تمام ميشود، از اين حقيقت غافلند. مشكل آنها مسئله‌ى هسته‌اى نيست. كشورهائى هستند كه سلاح هسته‌اى دارند، در منطقه‌ى ما هم هستند، آنها ككشان هم نميگزد! مسئله، مسئله‌ى سلاح هسته‌اى يا صنعت هسته‌اى نيست، مسئله‌ى حقوق بشر نيست؛ مسئله‌ى جمهورى اسلامى است كه مثل شير در مقابل اينها ايستاده است. اگر جمهورى اسلامى هم در مقابل اينها مثل بعضى از رژيمهاى منطقه، حاضر بود به ملت خودش خيانت كند، در مقابل اينها تسليم بشود، با او كارى نداشتند. مسئله‌ى اينها زياده‌خواهى‌هاى استكبارى است؛ اين علت دشمنى با ملت ايران است.


 البته آمريكائى‌ها اشتباه ميكنند. اينكه فكر كنند با ستيزه‌گرى، با دشمنى، با تهديد ميتوانند جمهورى اسلامى را به عقب‌نشينى وادار كنند، يا بتوانند جمهورى اسلامى را از ميان بردارند، يك خطاى بزرگ و فاحشى است؛ چوب اين خطا را هم ميخورند. آنها ميتوانند با ملت ايران محترمانه رفتار كنند، ميتوانند به حق خودشان قانع باشند، ميتوانند فاجعه‌اى را كه در انتظارشان هست، ببينند و بشناسند. كشورهاى غربى نميگذارند مردمشان از فاجعه‌ى آينده‌ى نفت مطلع شوند. آنها نميخواهند ملتهاشان بفهمند كه در قضيه‌ى نفت و حاملهاى انرژى چه چيزى در انتظار آنهاست؛ اين را نميخواهند به ملتهاشان بگويند. اينها خيال ميكنند با ستيزه‌گرى با ملت ايران ميشود كار را پيش برد، اما نميتوانند.

 

سخنان مهم  فرمانده معظم کل قوا در جمع 50 هزار نفر از فرماندهان بسیج

چهار شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲

دیدار بسیجیان با رهبر

با متعرض برخورد ملت ایران پشیمان کننده است. آنچنان سیلی به متعرض خواهد زد که هرگز فراموش نکند.

 

رژیم صهیونیستی در واقع رژیمی است که پایه های آن به شدت سست است. رژیم صهیونیستی محکوم به زوال است.

 

در جنگ نظامی و در جنگ سیاسی و در جنگ اقتصادی در هر جا که صحنه زورآزمایی است در مقابل دشمن باید ایستاد. باید عزم شما بر عزم دشمن پیروز شود. اراده شما بر اراده دشمن باید غالب شود و این می شود و ممکن است.

در عرصه هرگونه جهاد و کارزاری، پشت کردن به دشمن و هزیمت کردن، ممنوع است. ما تعبیر نرمش قهرمانانه را به کار بردیم عده ای آن را به معنی دست برداشتن از آرمانها و اهداف نظام اسلامی معنی کردند. برخی دشمنان هم همین را مستمسکی قرار دادند برای اینکه نظام اسلامی را به عقب نشینی از اصول خود متهم کنند. اینها خلاف و بدفهمی است. نرمش قهرمانانه به معنای مانور هنرمندانه برای دست یافتن به مقصود است. معنایش این است که به هر شکلی و به هر نحوی هست، سالک راه خدا در هر نوع سلوکی به سمت آرمانهای گوناگون و متنوع اسلامی که حرکت می کند باید از شیوه های متنوع استفاده کند برای رسیدن به مقصود.

اید سعی کند به این هدف در این مرحله برسد. البته مرحله گذاری است. قطعه قطعه است. راهنمایان و هادیان و متفکران و مسئولان این مراحل را در نظر می گیرند و حرکت آغاز می شود. همه باید تلاش کنند هر حرکتی در هر مرحله ای به اهداف خود برسد.

جنگ طلب بودن نظام اسلامی که از دهان نحس نجس سگ هار منطقه یعنی رژیم صهیونیستی شنیده می‌شود دروغ محض است.

ما به همه انسانها میخواهیم خدمت و محبت کنیم و با همه انسانها و ملت ها میخواهیم روابط دوستانه  و محبت آمیز داشته باشیم. ما حتی با ملت آمریکا نیز با اینکه دولتش دولت مستکبر و دشمن و بدخواه و  کینه ورز است نسبت به ملت ایران و نظام، ما با ملت آمریکا دشمنی نداریم.

آنچه که نقطه مقابل نظام اسلامی است، استکبار است. اسلام ، نظام اسلامی، جهت گیری خصومتهایش با نظام استکبار است. ما با استکبار مخالفیم و مبارزه می کنیم.

اولا بنده اصرار دارم بر حمایت از مسئولانی که اجرای کار بر عهده آنهاست. از دولت و مسئولان داخلی و خارجی حمایت میکنم. این وظیفه ماست. همه دولت ها. من خودم مسئول اجرایی بودم و وسط میدان بودم و سنگینی و سختی کار را با همه  وجود احساس کردم و میدانم اداره کشور کار سختی است لذا احتیاج به کمک دارند و من هم کمک میکنم که قطعی است.

اصرار داریم بر اینکه از حقوق ملت ایران یک قدم نباید عقب‌نشینی شود.

این ملتی است که به حول و قوه الهی می تواند فشارها را تحمل کند و تهدید و فشار شما را برای خود تبدیل به فرصت کند. این کار را به توفیق الهی ملت ایران خواهد کرد. ما در زمینه تصمیم گیری های اقتصادی و برنامه ریزی های اقتصادی نقاط ضعفی داشتیم، این نقاط ضعف موجب شده است که دشمن می تواند رخنه ایجاد کند. این فرصتی است که این نقاط را بشناسیم و برطرف کنیم.

تحریم هم کارساز نیست برای آمریکا و این را باید بدانند و من گمان میکنم می دانند. دلیل اینکه ما می گوییم که خودشان می دانند تحریم کارساز نیست، این است که تهدید نظامی را هم چاشنی می کنند. اگر تحریم می توانست مقصودتان را برآورده  کند چرا تهدید نظامی میکنید؟ نشان میدهد تحریم کارساز نیست. البته تهدیدهای نظامی شان بسیار مشمئز کننده و نفرت انگیزی است. پی در پی تهدید میکنند. به جای تهدید نظامی این و آن بروید اقتصاد ویران شده خودتان را ترمیم کنید.


جوانان! بدانید بدون هیچ تردیدی آینده روشن و امیدبخش این ملت وکشور متعلق به شماست. شما خواهید توانست ملتتان و کشورتان را به اوج افتخار برسانید و الگو و نمونه کامل تمدن نوین اسلامی را در این آب و خاک تشکیل بدهید.

 

نویسنده : عباس محمدی بازدید : 795 تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392 ساعت: 0:26
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها